Wiersze, proza, fotorelacje, prace graficzne i malarskie, które zamieszczam na tym blogu, są moją własnością, zatem uprzejmie proszę o niekopiowanie ich. W przeciwnym razie dopuszczasz się kradzieży. Dziękuję za okazany szacunek. Podstawa prawna: Dz.U.z 1994 nr 24, poz. 83,sprostowanie: Dz.U.z 1994 nr 43.
***
foto: AACichy Pszczyna 2013
przywykam do barw... nieletnich na chwilę przed zaśnięciem jutro powalczę z szafą i znużeniem nie wybiorę się na przejażdżkę bicyklem bo nie po drodze zmarszczce mimicznej z soczystością liścia
Kolokwialnie - Pięknie :)
OdpowiedzUsuń