Wiersze, proza, fotorelacje, prace graficzne i malarskie, które zamieszczam na tym blogu, są moją własnością, zatem uprzejmie proszę o niekopiowanie ich. W przeciwnym razie dopuszczasz się kradzieży. Dziękuję za okazany szacunek. Podstawa prawna: Dz.U.z 1994 nr 24, poz. 83,sprostowanie: Dz.U.z 1994 nr 43.
Jako szefowa GRUPY POETYCKIEJ ORION zapraszam do KO Orion w Tychach na WIECZÓR POETYCKI MARCINA BEDLICKIEGO poety, wolontariusza i "Orionowicza"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz